Kapat

2019 Cannes Film Festivali Saçları


Her yıl Mayıs ayında, Fransa’nın güneyindeki Cannes şehrinde düzenlenen uluslararası film festivali Cannes bu sene de birçok ünlüye ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık on gün sürecek olan festival dünyanın pek çok yerinden yönetmeni, oyuncuyu, mankeni ve ünlüyü bir araya getiren büyük çaplı bir etkinliktir. Bu kadar yıldız, en ünlü markaları giyinip kuşanıp meydana çıkınca, bize de izleyip yorumlamak ve yeni trendleri yakalamak düşüyor. Sizler için kırmızı halının en beğenilen saç modellerini yakın markaja alıyoruz! 

1) Örgülü Taç 


Cannes film festivalinin en çok konuşulan ünlülerinden olan Elle Fanning, Valentino elbisesine uyumlu bir saç modeli tercih etti. Fanning bal sarısı saçlarını ortadan ayırdı ve örgüler haline getirerek taç yaptı. Küçük pastel tonlu çiçekler kullanarak ise modelli güzelliğine güzellik katıldı. Bir prenses gibi görünen Elle’in saçlarını çok beğendik! 

2) Doğal Kıvırcık 


Bu sezon kıvırcık saçların ne kadar popüler olduğundan bahsetmiştik. Ünlü Victoria’s Secret mankeni Taylor Hill dolgun, kabarık ve doğal kıvırcık saçlarıyla görenleri adeta büyüledi. Bu çabasız ve doğal görünümü elde etmek ise gayet kolay. Maşa ile saçınıza sıkı ve küçük dalgalar yapın. Sonrasında da geniş dişli bir tarak ile tarayın. Saçlarınıza ekstra hacim vermek için Kerastase Mousse Bouffante Hacim Veren Köpük uygulayabilirsiniz. 


3) Dağınık Topuz


Dağınık topuz kırmızı halı için yeterince resmi sayılmayabilir. Ama eğer doğru hacim ve şekil verilirse muhteşem görünebilir. Manken Bella Hadid’in dağınık topuzu ise bunun en güzel örneği! Önden krepe ile hacim verdiği saçlar, tepede çabasız ve rastgele bir topuzla sabitleniyor ve elmacık kemiklerini ortaya çıkarıyor. 

4) Blunt Bob

Yılların eskitemediği top model Eva Herzigova, 2019 Cannes Film Festivali’nde şıklığı ve saçları ile sevenlerini büyülemeye devam ediyor. Bu yılın en trend kesimlerinden birisi olan blunt bob modelini tercih eden Eva, elmacık kemikleri hizasına attırdığı kat ile yüzünü ön plana çıkarıyor. Bu karizmatik kesime bayıldık doğrusu! 

Sizler de Hollywood yıldızları gibi ihtişamlı saç modelleri denemek istiyorsanız, Taksim Baby Face kuaförün uzman ekibine danışabilirsiniz!


E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır