Kapat

Anneler Günü Kapıda: Annenizi En Özel Bakımlarla Şımartın


Mayıs ayının gelmesiyle birlikte Anneler Günü heyecanı yaklaştı. 12 Mayıs 2019, yani bu pazar günü tüm dünya genelinde Anneler Günü olarak kutlanacak. Bizi dünyaya getiren, besleyen, büyüten, her zaman imdadımıza yetişen annelerimiz için ne hediye alsak az gelecektir. O da hediyemizi gördüğünde büyük ihtimalle, “Aman yavrum, ne gerek vardı?” diyecektir. Yine de bizi bugünlere getiren annemize duyduğumuz saygıyı ve eşsiz sevgiyi göstermek için ona küçük sürprizler hazırlayabiliriz. Eğer sizin de bakımlı ve kokoş bir anneniz varsa, Kerastase yetkili kuaförü Taksim Baby Face uzman kadrosu tarafından uygulanan bakım programlarından birini seçip, ona hediye edebilirsiniz. 12 Mayıs Anneler Gününde, dünyadaki en kıymetlinizi mutlu etmek için hangi bakımları tercih edebileceğinizi gelin birlikte görelim! 

1)  Microblading Kaş Randevusu

Dökülmüş, seyrelmiş, azalmış saç ve kaşlar tarihin tozlu sayfalarına karışıyor! Özel boyaların, özel cihazlar yardımıyla saç ve kaş eksikliği olan bölgelere uygulanması tekniğine microblading kaş uygulaması denilir. Eğer anneler gününde güzel bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız, ona güvenilir ve kaliteli bir salondan microblading randevusu alabilirsiniz. Microblading Kıl Atımı Tekniği son yıllarda gittikçe popüler hale gelen bir güzellik uygulamasıdır. Bu sebeple tecrübeli ve tecrübesiz birçok kişi bu tekniği uygulamaktadır. Kaşlarınız yüz ifadenizi en çok etkileyen unsurlardan birisidir. Bu yüzden sadece ucuz ya da kampanyalı diye bir kuruma yönelmek büyük hatadır. Zira yapılan ufak bir yanlış, ifadenizi büyük ölçüde değiştirebilir. Annenizin güzel yüzüne yaptıracağınız ve en az 1 yıl kalıcı olacak bu bakımı mutlaka ve mutlaka uzmanlara bırakmalısınız. Beyoğlu Baby Face Kuaför en değerlinizi emanet etmek için doğru adres! Yenilenen kaşları ile anneniz çok mutlu olacak!

2) Keratin Bakımı Randevusu

Keratin, saçımızın temel yapı taşlarından biri olan bir proteindir. Bu protein saçları yıpranmaya ve koparak dökülmeye karşı korur. Fakat yanlış beslenme, yüksek ısılı saç şekillendiricileri, boyama gibi kimyasal işlemler derken saçın keratin dokusunda kayıplar yaşanır. Bunun sonucunda da, kuru, kırık ve sürekli elektriklenen saçlarınızın olması kaçınılmaz hale gelir. Yıpranmış, parlaklığını yitirmiş, cansız saçlarda keratin bakımı, kütiküllerin ve korteksin tekrar yapılanmasını sağlar. Böylelikle saçlarınız eski canlı görüntüsüne tekrar kavuşur. Anneler Gününde, annenize keratin bakımı hediye edebilir ve saçlarını forma sokabilirsiniz. Telefon ya da mail ile randevu alabilir, keratin bakımınızı İstiklal Baby Face Kuaförün uzman kadrosuna bırakabilirsiniz.

3) Ombre Zamanı

Son dönemlerin gözde uygulaması ombre, saçların ortalarından uçlarına kadar kademeli olarak renk geçişi yapılması işlemine verilen isimdir. Ombre saç hem modaya uygundur, hem de yüzünüzü aydınlatmak ve saça çok boyutlu, eğri bir görünüm kazandırmak için biçilmiş kaftandır. Anneniz saçını boyamayı düşünüyor, yeni bir renk ve tarz arıyorsa ombre ona çok yakışacaktır. Annenizin en sevdiği renk geçişini bulmak için sizleri Baby Face Kuaför İstiklal şubesine bekliyoruz.

 

 

 


E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır