Kapat

İstanbul Kalıcı Makyaj Dosyası: Nedir ve Nerede Yaptırılır?


Kalıcı Makyaj Nedir? 

Kalıcı makyaj steril ve tek kullanımlık iğnelerle,cilt tabakasının altına cilde zararı olmayan mineral renk pigmentlerinin yerleştirilmesi işlemine verilen isimdir. Tecrübeli ve uzman estetisyenler tarafından uygulandığı sürece normal makyajdan bile daha doğal duran, naturel bir makyaj yaptırmış olursunuz. Kalıcı makyaj ile dudaklarınızı belirginleştirebilir,  dolgun ve doğal dudaklara kavuşabilirsiniz. Kaşlarınızı sürekli makyaj yapmak zorunda olmadan daha gür gösterebilirsiniz. Ve tabiki, göz çevresine eyeliner yaptırabilirsiniz.

En Yaygın Kalıcı Makyaj Uygulamaları Nelerdir?

En yaygın kalıcı makyaj uygulamaları, kaş ve dudak belirginleştirme işlemleridir. Kalıcı kaş makyajı, kaşların şeklini ortaya çıkarmak ya da soluk ve seyrek kaşlarda daha belirgin kaşlar yaratmak için kullanılır. Kalıcı dudak makyajı ise, dudakların daha dolgun görünmesini sağlamak veya daha belirgin bir şekil vermek için uygulanır. Kalıcı dudak makyajında doğal bir renk tonu veya dilerseniz daha canlı bir renk seçmek mümkündür. Kalıcı makyajlar arasında popüler bir diğer makyaj çeşidi ise kalıcı göz makyajıdır. Kalıcı göz makyajı uygulaması kirpik diplerine uygulanarak gözleri daha büyük ve belirgin gösterebilir. Kalıcı makyaj uygulaması ile eyeliner da yapılabilmektedir. 

Kalıcı Makyaj Nerede Yaptırılır?
Uzman kişilerce, steril ortamlarda yapılan kalıcı makyaj uygulamaları 100% güvenilirdir. Uygulama sırasında kullanılan renklerin doğal olması, tek kullanımlık steril malzemeler ile makyaj yapılacak bölgeye uygulanması gerektiği unutulmamalı. İstanbul’da yaşıyor ve kalıcı makyaj yaptırmak istiyorsanız, uzman ekibiyle Kerastase yetkili kuaförü Taksim Baby Face salonundan bugün randevu alabilirsiniz. Cildinize uygulayacağınız bu işlem kesinlikle bir uzman tarafından yapılmalıdır, bu nedenle işlemi yapacak estetisyen ekibini kaliteli ve tecrübeli bir salondan seçmenizi önemle öneririz!


E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır