Kapat

İstanbul Protez Tırnak Dosyası


Uzun, güçlü ve sağlıklı tırnaklar neredeyse tüm kadınların ortak hayalidir. Fakat muhteşem tırnaklara sahip olmanın o kadar da kolay olmadığını biliyoruz. Güçlü tırnaklar için protein ağırlıklı ve sağlıklı beslenme, kırılmaması için ekstra özen, güzel gözükmesi için ise manikür gibi ekstra bakım işlemleri gerekir. Kısacası film artistlerinde gördüğümüz o güzel tırnaklara ulaşmak bayağı bir emek gerektirir. Teknolojinin gelişmesiyle bakım işlemleri kolaylaştı, artık muhteşem tırnaklara ulaşmak için efor sarf etmenize gerek yok. Protez tırnak uygulaması ile hayalinizdeki tırnaklara kolayca ulaşabilirsiniz.

Protez Tırnak Nedir?

En basit şekilde ifade etmek gerekirse, protez tırnak uygulaması likit monomer ve pudra karışımının jel haline getirildikten sonra bir fırça yardımıyla tırnaklarınız üzerine sürülmesi işlemine verilen isimdir. Akrilik yani protez tırnaklar sabitlenme için lambaya ihtiyaç duymazlar ve eğer tırnak şeklinizi değiştirmek veya uzatmak istiyorsanız, sizin için ideal çözümlerdir.

Kimler Protez Tırnak Yaptırmalıdır?

  • Tırnaklarını istediği gibi uzatamayan bayanlar 
  • Tırnak yeme alışkanlığı olan bayanlar
  • Yaptıkları iş sebebiyle ellerini çok kullanan kişiler
  • Hassas tırnak yapısına sahip olan kişiler
  • Sık sık manikür yaptırmak istemeyen bayanlar
  • Fazla oje kullanmaktan dolayı tırnakları sararan kişiler

Protez Tırnak Nasıl Yapılır?

Protez tırnak uygulamasının ilk etabında kişinin tırnak şekline ve yapısına uygun bir takma tırnak konulur. Tırnağın tüm yüzeyine yapıştırılmayan bu takma tırnak, sadece uç kısmını kaplayacak şekilde yapıştırılır. Bu tırnak kendi tırnağınızla aynı seviyeye gelene kadar törpülenir. Böylelikle yüzey eşit hale gelir. Bunun sonrasında ise akrilik yada jel uygulaması yapılır. Akrilik sürüldükten sonra meydana gelebilecek pürüzleri  yok etmek için tekrar törpüleme işlemi yapılır. Uygulama oje sürülerek tamamlanır.

İstanbul Protez Tırnak Uygulaması

Protez tırnak en çok kullandığımız organımız olan ellerimizde olduğu için, kesinlikle profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Eğer tırnaklarınıza zarar vermek istemiyor, kalıcı ve güzel bir protez tırnak uygulaması arıyorsanız Taksim Baby Face Kuaför’ün uzman ekibinden randevu alabilirsiniz. Sadece istediğiniz tırnak modelini seçin ve gerisini tırnak uzmanlarımıza bırakın. Çıkartmak istediğiniz zaman da bize uğramanızı tavsiye ederiz.

 

 


E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır