Kapat

Taksim ve İstiklal Caddesi'nde bulunan en iyi Kuaför Salonları


Baby Face 1998'dan itibaren geniş ve uzman kadrosu ile kuaför sektöründe Beyoğlu'nda hizmet vermektedir. Taksim'de hijyen ve titizlik konusunda deneyimli kadrosu ile hizmet veren kuaförlerin başında gelmekte olan Baby Face her gün İstiklal Caddesi'nde bulunan iki kuaför salonu ile onlarca kişiye hizmet etmektedir. 
 
Güzellik ile sanatı bir araya getiren kuaför salonlarımız Beyoğlu'nun kalbinde yer almaktadır. Dünya'nın en kaliteli markalarını kullanan salonlarımız alanlarında sertifikalı personelimiz ile İstiklal Caddesi'nde en seçkin kuaför salonu olarak ayrıcalıklı deneyimi sağlamaktadır.
 
Kadın ya da erkek kişilerin hizmet aldıktan sonra kendilerini en bakımlı, güzel ve yakışıklı hissettikleri yer kuaförlerdir. Kuaförlük mesleğinde kendi arasında cilt bakım uzmanı, manikürist, güzellik uzmanı ve bunun gibi sıfatlara ayrılarak uzmanlaşılmıştır. İstiklal Caddesi'nde bulunan kuaför salonlarımız kendi alanında uzman sertifikalı personelimizle sizde bu ayrıcalığı yaşamak isterseniz Baby Face kuaför salonu olarak Taksim'de en doğru adrestir.  
 
Kuaförlük mesleğini yapan kişilerin güzellik ve estetik bilgisinin kuvvetli olması ve hizmet vereceği kişinin güzelliğini güçlendirmesi kuaförlük meleğinin gerekliliğidir. Baby Face Beyoğlu'nda güzelliğinize güzellik katmak için en doğru kuaför salonudur. Çalıştığı firmalarla her yıl modayı ve saç sanatını takip amaçlı sık sık yurtdışı 
 
eğitim seminerlerine katılır ve öğrendiklerini İstiklal Caddesi'nde bulunan kuaför salonlarına taşır. Dünyaca ünlü ve kendini kanıtlamış Loreal, Kerastase, Wella, Davines, Chi, Nashi gibi markaları sizin tercihinize göre alcağınız hizmette uygulamaktadır.  

E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır