Kapat

Taksim Kuaför, Beyoğlu Kuaför, İstiklal Kuaför Salonları


Taksim kuaför salonlarının içinden baby face kuaför salonu 20 yıllık tecrübesi ile bu sektöre yön veren en eski salonlarından biridir. Her biri birbirinden değerli 45 kişilik kadrosu ile taksimin en iyi kuaför ve en büyük kuaför salonlarından birisidir. Taksim de manikür, pedikür, saç kesimi, saç boyası, kaş boyası,röfle, ombre, sombre, solaryum, microblading kaş, ayak masajı , el ayak bakımı, ağda, epilasyon, depilasyon diyince akla gelen ilk kuaför salonu babyface dir. 

Ekibimizde , uzmanlık alanına göre işbölümü yapılmaktadır. Saç boyasında uzman, saç kesiminde uzman , topuz ve gelin saçında uzman , ombre röfle balyaj da uzman, manikür pedikürde uzman , cilt bakımında uzman , batık ve nasır da uzman , makyajda uzman , microbladin kaşta uzman , saç örgüsünde uzman , micro saç kaynağında uzman , ayrı ayrı kişiler herbiri kendi dalında uzman kişiler sanatlarını icra ederler. 

Kozmetik mağazası , kuaför malzemeleri,satan mağzası sayesinde saçınıza yüzlerce profösyonel ürün ve marka içinde saçınıza ,cildinize, yüzünüze , el ayak bakımınıza en doğru markayı,ürünü uygular ve tavsiye eder.  Saç boyasında inoa, revlon, majirel ,igora vazgeçilmezlerimiz arasındadır.

Saç bakımında, kerastase,schwarzkopf,loreal,naşhi,sebastian,davines, olaplex, revlon, tigi bed head,redken,moroccanoil,osis,wella,aveda, vazgeçilemez ürünlerimizdir. Her markanın kendine has çok iyi olduğu özellikleri vardır, birinin kırık uç önleyicisi çok iyiyken bir diğerinin keratin bakımı çok iyidir, birinin çimento bakımı iyiyken bir diğerinin saç şekillediricisi çok iyidir.

Manikür ,pedikürde ;mavala, lcn,cnd shellac ,kodi markaları olmazsa olmaz ürünlerimizdendir.

Sizleride babyface kuaför ve güzellik salonu deneyimi yaşamak için salonlarımıza bekleriz.


E-Bültene Üye Olun
Takipte Kalın

BabyFace © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır